PANTOLON ETEK KOMBİNLER

Genelde tesettürlü bayanların tercihleri arasında yer alan pantolon etek geçtiğimiz yıl açık bayanlar tarafından tercih edilmeye başlandı. Sportif aynı zamanda ciddi bir havası olan pantolon etek aslında nasıl kombinlenirse o tarzı yansıtıyor. Mesela bir gömlek ile kombinlendiğinde ciddi, klasik bir havaya bürünürken düz bir penye ile kombinlendiğinde sportif havaya bürünüyor. Çok yönlü olan bu parça rahat kıyafetleri seven bayanların en büyük tutkusu.. Son yıllarda hayatımıza nüfuz eden bu kıyafet kombin esnasında biraz titizlik gösterilmesini istiyor. “Her üst giyim ile kombinlenebilir” diyenlerin çok yanlış düşündüğünün ve gülünç duruma düşülmemesi için pantolon etek kombinlerini sizin için derledik. İşte hataya düşmeden gönül rahatlığıyla deneyebileceğiniz pantolon etek kombinleri..

*Pantolon Etek-Dar Gömlek İkilisi Pantolon eteğin klasik havaya bürünmesini seven tesettürlü bayanlar dar gömlek ile bu güzel parçayı tamamlayabilir. Pantolon etek tasarımı ile hem rahat hem de boldur. Siz geniş olan bir kıyafete aynı şekilde bol olan bir gömlek veya üst giyim ile tamamlarsanız hataya düşersiniz ki bu, bayanların en çok tekrarladıkları bir yanlıştır. Bu yanlış kombin sizi olduğunuzdan daha kilolu ve kısa gösterecektir bu yüzden kombin yaparken titiz davranmanız gerekiyor. Kombin Önerisi: Koyu mavi pantolon etek ve kırık beyaz dar gömlek ile hem rahat hem de zarif olabilirsiniz. Ayakkabı olarak ince topukluların tercih edilmesi bu kombine şıklık katacaktır. Koyu mavi-siyah karışı bir eşarp ile kombininizi tamamlayabilirsiniz. Küçük boyutlu süet bir çanta bu güzel, zarif kombinin en önemli aksesuarı olacaktır.

*Sportif Ceket Ve Pantolon Eteğin Uyumuna Tanıklık Ettiniz Mi? Pantolon eteğin klasik değilde sportif bir havaya bürünmesi ve zevkin böyle yansıtmak isteyen bayanlar tercihini bu iki parçadan yana yapabilir. Ceketin pantolon eteğe kattığı hava sizi farklı olmaya davet ediyor. Klişeleşen kombinlerden çok, farklı olmayı seven bayanlar kendisini ceket, pantolon eteğin ikilisinin kollarına rahatça bırakabilir. Tarzını sportif parçalarla yansıtmak isteyen her tesettürlü bayan pantolon etek-ceket kombinin büyüsüne kapılabilir. Kombin Önerisi: Vizon bir pantolon etek, taba sportif ceket ile mükemmel bir hava yakalayacaktır. Taba ile vizonun cezbeden uyumu tesettürlü bayanların kalbini çalmada oldukça başarılı. Düz taban ayakkabı ve hafif büyük bir çanta ile mükemmel uyumu tamamlayabilirsiniz. Başörtü konusunda kendi zevkinizi renk ile yansıtabilirsiniz çünkü vizon-taba ikilisi hemen hemen her renkle uyum sağlamaktadır.

*Uzun Deri Ceket Ve Pantolon Etek Sizi Sıra dışı Görünüme Kavuşturuyor Genelde havuç paça pantolonla kombinlenen uzun deri ceketi farklı boyutlara taşımak istiyorsanız pantolon etek parçasıyla tamamlayabilirsiniz. Derinin eşsiz büyüsü pantolon etek ile tamamlandığında sizi sıra dışı ve göze çarpan bir görünüme kavuşturacak. Klasik havanın hakim olduğu bu iki parça nasıl kombinlenmeli diye soruyorsanız hemen kombin önerisine göz atalım… Kombin Önerisi: Kahverengi uzun deri ceket ile siyah pantolon etek ipek, desenli bir eşarp ile güzel kombinleriniz arasında yerini alacak. İnce topuklu yarım bot ile şıklığa asım adım ulaşabilirsiniz. Eşarp rengine yakın bir renk çanta ile derinin cazibesine kendinizi kaptırabilirsiniz.

*Kısa Kot Ceket-Pantolon Etek Büyüsüne Kapılmamak Mümkün Mü? Yüksek bel etekler ile kullanılan kısa kot ceketleri pantolon etek ile kullanarak ara mevsimlerde tarz sahibi olabilirsiniz. Fraklı tarzınızın olmasını istiyorsanız bu kombin tam size göre.. Kombin Önerisi: Bordo pantolon etek, üzerine ince beyaz bir penye ve kombinde ses getirecek siyah kot ceket.. Kotun etkisiyle kombininiz farklı bir çizgide yükselecektir. Sportif bir çanta, bordo şal ve düz taban ayakkabı ile ses getirecek olan kombininizi hazırlayabilirsiniz.

*Balıkçı Yaka Kazak Pantolon Etek Kombini İle Gösterişsiz Bir Cazibeye Kavuşun Balıkçı yaka kazak genelde ligralı ve dar olur bu yüzden aksini yansıtan geniş kesim olan pantolon eteğe çok yakışacaktır. Siz de bu mükemmel kombinden yararlanmak istiyorsanız kombin önerisine göz atabilirsiniz. Kombin Önerisi: Lacivert pantolon etek-yavru ağzı (yada toz pembe) bir balıkçı yaka kazak ve bu iki renkten oluşan (lacivert-yavru ağzı) desenli bir eşarp.. Balıkçı yaka kaxak biraz sade olduğu için uzun boncuklu bir kolye ile bu kombini renklendirebilirsiniz. Şık bir topuklu ayakkabı ve zarif boncuk detaylı renkli bir çanta kombinin olmazsa olmazları arasında yer alıyor..

*Desenli Bluz İle Pantolon Etek Zevkinizi Yansıtıyor Sade renkten oluşan pantolon eteğe biraz desen eklemek iyi olacaktır. Sade sade baygınlık geldi diyorsanız hiç şüphesiz bu kombin size hitap ediyor. Kombin Önerisi: Rengarenk olan desenli bluza pantolon eteğin sadeliği eşlik ediyor. Orta zevki yansıtan bu güzel kombin sokak modası için en uygun seçim olacaktır. Bu kombini tamamlayacak olan ayakkabı ve çanta ikilisi aynı renkten olursa uyum daha mükemmel olur. Başörtü olarak şal veya eşarp, ikisinden birini seçebilirsiniz çünkü bu kombine ikisi de uyacaktır. Fakat tercih ettiğiniz başörtünün tek renkten oluşmasına dikkat edin. Renk seçimini de pantolon eteğin rengini göz önünde bulundurarak yapabilirsiniz..

Pantolon etek kombinleri bu şekilde karşımıza çıkmaktadır. Tesettürlü bayanların vazgeçemedikleri bu parça uygun şekilde kombinlendiğinde şık ve farklı bir havaya bürünüyor. Açık bayanların da alt giyim olarak tercih edebilecekleri bu kombin kısa kollu veya sıfır kollu t-shirt ile kombinlendiğinde de renkli bir havaya bürünecektir.. Özellikle yaz aylarında ve ara mevsimlerde tercih edilirse yerinde bir seçim olacaktır. 2015’de kapri şeklinde tasarlanan pantolon etek tesettürlü bayanlardan çok açık bayanların beğenisine sunuluyor. 2016’da biraz daha farklı olarak karşımıza çıkan bu parça rahat olduğu kadar farklı bir görünüşe de sahip..

Bir önceki yazımız olan Beyaz Lahananın Sağlığa 10 Faydası başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.