İstanbul Ferroli Servisi

Ferrolli, hem İtalyan tasarımı ile, hem de dayanıklı ürünleri ile birçok kişinin tercih ettiği kombi ya da ısı sistemleri arasında yer alıyor. 1955 yılından beri hizmet veren Ferroli, o zamandan beri sürekli olarak Pazar payını arttıran ve ürünlerini geliştirerek, büyüyen şirketlerden bir tanesi.

İstanbul Ferroli Servisi

İlk olarak 1955 yılında Mr. Dante Ferroli tarafında İtalya’nın Verona şehrinde kuruldu. İlk olarak endüstriyel ürünler üreten Ferroli, daha sonra ev kullanımına uygun ürünler üretmeye başladı. Bu alanda da oldukça iyi bir başarı sağlayan şirket o zamandan beri ısıtma ve havalandırma sistemlerinden hidromasaja kadar her türlü üründe uzmanlaştı.

Ferroli gösterdiği başarı ile Türkiye pazarında da oldukça iyi bir başarı yakaladı. Düzce’de bulunan tesislerin dışında geri kalan tüm ürünlerini İtalya’da üreten şirketin Türkiye’de 250’nin üzerinde satış noktası bulunuyor.

Ayrıca Türkiye’nin satış yapılan her yerinde Ferroli Servisi bulunuyor. Sıradan bir Kombi Servisinden çok daha öte olan servislerde ısıtma ve havalandırma sistemlerinin hepsinin hizmeti verilmektedir.

Örneğin Ferroli Servislerinde Ferroli markasını taşıyan tüm cihaz ve sistemlerin bakımları yapılır, arızaları ve sorunları çözülür. İstanbul Ferroli Servisini aramış olduğunuzda ürününüz ve yaşadığınız sorun ile ilgili bir takım sorular sorulacaktır size.

Sorulan sorulara eksiksiz ve doğru cevap vermiş olduğunuz zaman, sorunun çözümü için önce bir ön hazırlık yapılır. Daha sonra adrese gelinerek sorununuz en kısa süre içerisinde çözüme kavuşturulur.

Bir önceki yazımız olan Edebiyatın Hayatımızdaki Önemi başlıklı makalemizde Edebiyatın Hayatımızdaki Önemi hakkında bilgiler verilmektedir.